Üle 20 aasta kogemust

Üle 20 aasta kogemust

Meil on pikaajaline kogemus pakkumaks kvaliteetseid ning mitmekülgseid raamatupidamise teenuseid osaühingutele, mittetulundusühingutele, sihtasutustele ja korteriühistutele.

Genesis Finance OÜ loodi 2009. aastal eesmärgiga pakkuda kvaliteetset ja mitmekülgset raamatupidamisteenust.

Pakume väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele kõiki vajaminevaid finantsteenuseid, mis hõlmavad raamatupidamist, finantsnõustamist ja finantsjuhtimist. Lisaks sellele nõustame Euroopa Liidu struktuurifondidest rahade taotlemisel ning abistame dokumentatsiooni koostamisel. Anname nõu nii äriühingute asutamise kui ka lõpetamise osas.

Osutame teenuseid nii alles alustavale kui ka juba pikalt tegutsevatele ettevõtetele. Hindame kliendisuhetes professionaalsust ning täpsust. Oleme paindlikud ning lähtume iga personaalselt iga kliendi vajadustest. Meie eesmärgiks on hoida kliendi ettevõtte raamatupidamine korras.

Kasutades meie teenust säästate aega, sest ei pea ise tegelema raamatupidamise korraldusega. Nii on teil võimalus suunata kogu oma aeg ning energia ettevõtte arengusse, et saavutada seeläbi suuremat edu.

Iga ettevõtte kõige olulisem partner on klient, et leida ta üles ning saavutada temaga püsiv koostöö on oluline teha ennast ja oma tooted turul tuntuks nii läbi oma kodulehe, kui ka erinevate turundusinstrumentide, selles osas nõustab meid ühine partner Sirius Consulting OÜ.

Raamatupidamine

Raamatupidamine osaühingutele, mittetulundusühingutele, sihtasutustele ja korteriühistutele. Raamatupidaja valikul on oluline ettevõtte juhtkonna jaoks lahti mõtestada eesmärk, mille jaoks raamatupidamist tarvis on.

Finantsnõustamine

Finantsnõustamine hõlmab selguse saamist ettevõtte varade ja kulude juhtimisest. Finantsanalüüsi tulemusena selgub varade kasutamise efektiivsus ja toodete/teenuste omahinna ja kasumlikkuse leidmine.

Teised teenused

Äriühingute asutamine ja lõpetamine. Finantsjuhtimine, mis hõlmab finantsnõustamise toiminguid, millele lisanduvad kohustuste ja omakapitali juhtimine, investeeringute tootluse analüüs, täiendava kapitali kaasamine või sellest loobumine.

Oleme siin, et sind aidata

Võta meiega ühendust juba täna ja alustame sinu ettevõtte raamatupidamise korrastamist.